Společnost patří mezi osvědčené dodavatele v oblasti
vody, plynu, topení a sanity i kompletní stavební činnosti.

certifikáty, oprávnění ITI pro plynové spotřebiče a rozvody

jak to u nás vypadá? navštivte náš showroom

Něco málo o nás

Společnost KBterm s.r.o. patří mezi osvědčené dodavatele v oblasti vody, plynu, topení a sanity i kompletní stavební činnosti. Kromě maloobchodní i velkoobchodní činnosti v uvedených oborech nabízíme kompletní poradenské, dodavatelské, projektové, revizní a montážní služby na klíč. Náš tým má dlouholeté zkušenosti a kromě pravidla individuálního přístupu ke každé zakázce se důsledně řídí i stanovenou filozofií firmy.

Za samozřejmost považujeme bezplatné odborné poradenství i vypracování materiálových nabídek. To, že zastupuje přední výrobce v oboru nám umožňuje klást důraz na kvalitu, šíři sortimentu i dostupnost nejnovějšího know-how a technické dokumentace.

Pro naše stálé zákazníky máme propracovaný rabatový systém.

Naše filozofie

 • Naším cílem není pouze prodat zboží a služby, ale především zajistit spokojenost zákazníka kompletním servisem po celou dobu užívání výrobků či vybudovaného díla.
 • Zakládáme si na seriozním jednání, výběru kvalitních materiálů a profesionální práci s ohledem na následný bezporuchový a hospodárný provoz.
 • Snažíme se v cenových možnostech zákazníka používat výhradně komponenty výrobců, u kterých jsme přesvědčeni o jejich vhodnosti a kvalitě.

– firma je pojištěna proti odpovědnosti za škodu v limitu 10 mil. Kč

– certifikáty, oprávnění ITI pro plynové spotřebiče a rozvody

 • individuální přístup

  před každým projektem společně projdeme a doporučíme nejvhodější řešení

 • realizace

  Náš tým spolupracovníků s dlouholetými zkušenostmi v oblasti vytápění budov, staveb rozvodů plynu, vody a kanalizace je připraven vyjít vstříc všem Vašim požadavkům.

 • spolupráce

  Naším cílem není pouze prodat nabízené služby a zboží, ale především zajistit Vám kompletní servis po celou dobu užívání výrobků.